Obecné informace o členství v DL

Sdružení DL je v dnešní době globalizace lékárenského trhu jedinečnou možností pro samostatné lékárny získat výhody zapojení do obchodního řetězce, a přitom neztratit svoji nezávislost.

Družstvo lékáren, založené roku 2002, patří mezi virtuální lékárenské řetězce, je však výjimečné tím, že sdružuje pouze lékárny vlastněné lékárníky a vedení Družstva je voleno z řad jeho členů.

Společná spolupráce přináší výhody lékárnám a jejich klientům.

Výhody a přednosti:

Aktivní účast ve sdružení znamená pro lékárnu zvýšený profit oproti jiným nemajetkově propojeným řetězcům. Je to dáno silnou vyjednávací pozicí s partnery z výrobních a distribučních firem. Malý řídící aparát s nízkou režií umožňuje přerozdělovat veškerý zisk sdružení zpět členským lékárnám.

Družstvo nabízí marketingové služby umožňující zefektivnění nákupu zboží a služeb a snížení provozních nákladů lékáren.

Letákové akce s možností individualizace cen probíhají periodicky.

Družstvo nabízí řadu vlastních značkových produktů z oblasti doplňků stravy, které zaručují kvalitní složení, ekonomickou výhodnost pro prodávajícího i spotřebitele (klienta).

Podmínky účasti:

Členem Družstva lékáren může být fyzická osoba lékárník nebo farmaceutický asistent nebo společnost, jejíž společníky jsou minimálně z 50 % lékárníci nebo farmaceutičtí asistenti.

Dobrá platební morálka.

 

Dokumenty ke stažení >>>

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.

naše produkty